Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.



 
ФорумФорум  ПоискПоиск  Последние изображенияПоследние изображения  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Самка несе яйця без самця

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Ярослав
бываю здесь



Сообщения : 10
Дата регистрации : 2013-12-05

Самка несе яйця без самця Empty
СообщениеТема: Самка несе яйця без самця   Самка несе яйця без самця Icon_minitimeПт 6 Дек 2013 - 1:43

Доброго дня.

Виникла наступна проблема.

Самочка (вік рік і місяць) почала нести яйця в годівницю. В якості матеріалу для гнізда використовує підстилку. Годівницю та підстилку забрав 2 тижні тому. Але птаха стала неактивною та збавила в харчуванні. Спроба підсадити її до іншої самки завершилася конфліктом, причому аргесивнішою є інша самочка.

Буду вдячний, якщо порадите, що робити в такій ситуації.
Вернуться к началу Перейти вниз
Юрий
Admin
Юрий


Сообщения : 61
Дата регистрации : 2013-02-02
Возраст : 55
Откуда : Харьков

Самка несе яйця без самця Empty
СообщениеТема: Re: Самка несе яйця без самця   Самка несе яйця без самця Icon_minitimeПт 6 Дек 2013 - 5:43

Ярослав, добрый день привет 
не смотря на то, что у самки было забрано её "гнездо", она не должна была стать вялой и не активной. птицы в период разведения как раз и отличаются повышенной активностью и аппетитом. возможно ей просто нездоровится по какой либо причине.
хочу добавить, что в этот период птицам особенно важно поддерживать богатый рацион питания. обязательно в клетке должна быть минеральная смесь, мягкие корма, яичная мешанка и т.д.
птица очень много тратит жизненных сил в этот промежуток времени и должна восполнять всё это с богатой пищей.
Вернуться к началу Перейти вниз
http://canaries-kh.com
Ярослав
бываю здесь



Сообщения : 10
Дата регистрации : 2013-12-05

Самка несе яйця без самця Empty
СообщениеТема: Re: Самка несе яйця без самця   Самка несе яйця без самця Icon_minitimeПт 6 Дек 2013 - 8:51

Дякую за відповідь.

Що стосується харчування, то раціон такий, як ви описали.
Ще я помітив, що вана набагато більше випиває води протягом дня.
Мені радили пустити до неї самця, але я вважаю, що самка не готова.

Чи можна визначити, що з нею може бути?
Вернуться к началу Перейти вниз
Юрий
Admin
Юрий


Сообщения : 61
Дата регистрации : 2013-02-02
Возраст : 55
Откуда : Харьков

Самка несе яйця без самця Empty
СообщениеТема: Re: Самка несе яйця без самця   Самка несе яйця без самця Icon_minitimeПт 6 Дек 2013 - 12:01

Цитата :
Ще я помітив, що вана набагато більше випиває води протягом дня.
а какой консистенции помёт у птицы?
Цитата :
Мені радили пустити до неї самця, але я вважаю, що самка не готова.
как это не готова? строит гнездо, несёт яйца и не готова? что же тогда является признаками готовности самки к разведению?
по моему мнению самка готова, но у неё возможно появились какие то проблемы со здоровьем. но я можно сказать гадаю пальцем в небо - я ведь птицу не видел, а основываюсь только на Вашем описании.
Вернуться к началу Перейти вниз
http://canaries-kh.com
Ярослав
бываю здесь



Сообщения : 10
Дата регистрации : 2013-12-05

Самка несе яйця без самця Empty
СообщениеТема: Re: Самка несе яйця без самця   Самка несе яйця без самця Icon_minitimeСб 7 Дек 2013 - 0:24

Цитата :
а какой консистенции помёт у птицы?
Тут, власне, жодних кардинальних змін немає.
Цитата :
как это не готова?
Говорячи про неготовність, я мав на увазі не її фізіологічний розвиток, а стан здоров'я. Тобто, я думаю, що не варто садити самку на гніздо, якщо вона млява і неактивна.
Вернуться к началу Перейти вниз
Юрий
Admin
Юрий


Сообщения : 61
Дата регистрации : 2013-02-02
Возраст : 55
Откуда : Харьков

Самка несе яйця без самця Empty
СообщениеТема: Re: Самка несе яйця без самця   Самка несе яйця без самця Icon_minitimeСб 7 Дек 2013 - 9:56

Цитата :
Тобто, я думаю, що не варто садити самку на гніздо, якщо вона млява і неактивна.
тогда понятно.
но вот только понять что с птицей по такому описанию невозможно. недомогание птицы и слабый аппетит это первичные симптомы которые подходят практически ко всем болезням.
Вернуться к началу Перейти вниз
http://canaries-kh.com
Ярослав
бываю здесь



Сообщения : 10
Дата регистрации : 2013-12-05

Самка несе яйця без самця Empty
СообщениеТема: Re: Самка несе яйця без самця   Самка несе яйця без самця Icon_minitimeСб 7 Дек 2013 - 23:47

Наразі, я самочку тримаю окремо. Буду спостерігати, чи не з'являться ще якість симптоми.

Проте, мені далі цікаво, що робити з абсолютно здоровою самкою, яка почала нести яйця без самця. Я чув різні думки, щодо цього питання:
- Забрати гніздо відразу.
- Пустити самку до інших, якщо вона була одна в клітці.
- Дати їй відсидіти на кладці повний термін, а потім пустити самця для нової кладки.

Яка ваша думка на рахунок цього?
Вернуться к началу Перейти вниз
Юрий
Admin
Юрий


Сообщения : 61
Дата регистрации : 2013-02-02
Возраст : 55
Откуда : Харьков

Самка несе яйця без самця Empty
СообщениеТема: Re: Самка несе яйця без самця   Самка несе яйця без самця Icon_minitimeВс 8 Дек 2013 - 0:16

Цитата :
Дати їй відсидіти на кладці повний термін, а потім пустити самця для нової кладки
это самый оптимальный вариант.
Вернуться к началу Перейти вниз
http://canaries-kh.com
Ярослав
бываю здесь



Сообщения : 10
Дата регистрации : 2013-12-05

Самка несе яйця без самця Empty
СообщениеТема: Re: Самка несе яйця без самця   Самка несе яйця без самця Icon_minitimeВс 22 Дек 2013 - 23:21

Доброго дня!

Після того, як я ізолював самку, яка обговорювалась раніше, її стан покращувався. Загалом, ознаки млявості і поганого апетиту зникли через 5 днів. Потім я спостерігав за нею ще 5 днів. Тобто, десь через 10 днів вона була (принаймні на вигляд) абсолютно здоровою.

Переселив її в кімнату, де вона знаходилась раніше. Відразу ж помітив, що випила протягом дня вдвічі(!) більше води, причому, на наступний день послід був водянистий. Також, на наступний день(а точніше вночі) вона кинула яйце на дно клітки. Що стосується води, то у всі наступні дні, вона також багато пила.

Сьогодні зранку самка сиділа на палці сильно хитаючись. Після дачі корму до годівниці не пішла, хоча зазвичай відразу йде їсти. Потім вона стрибнула на дно клітки, де лежала на боці. Через деякий час вона знесла яйце, продовжуючи лежати на тому ж місці. Декілька хвилин потому, вона відповзла в кут клітки, де знаходиться досі.

Голову вона тримає вгору і лапки підібрала під себе. Наче сидить на гнізді. Але дихання в неї дуже глибоке.

Мене бентежить така її поведінка. Чи могли б Ви порадити, що робити з цією самкою?
Вернуться к началу Перейти вниз
Юрий
Admin
Юрий


Сообщения : 61
Дата регистрации : 2013-02-02
Возраст : 55
Откуда : Харьков

Самка несе яйця без самця Empty
СообщениеТема: Re: Самка несе яйця без самця   Самка несе яйця без самця Icon_minitimeПн 23 Дек 2013 - 10:33

Ярослав, после снесения яйца самкой, она может некоторое время тяжело дышать и чувствовать слабость. это норма. но если это состояние длится продолжительное время, то это конечно же проблемы со здоровьем у птицы.
как птица чувствует себя сейчас?
Вернуться к началу Перейти вниз
http://canaries-kh.com
Ярослав
бываю здесь



Сообщения : 10
Дата регистрации : 2013-12-05

Самка несе яйця без самця Empty
СообщениеТема: Re: Самка несе яйця без самця   Самка несе яйця без самця Icon_minitimeПт 10 Янв 2014 - 0:49

Доброго дня! Нажаль, швидше не міг відписати.

Що стосується самки, то вона в такому стані була декілька годин. Зрозуміло, що вона не могла їсти і пити самостійно - не було сил. Я відсадив її в пластиковий ящик для того, щоб легше було за нею доглядати. Спробував дати корм, але самка далі відмовлялась. Проте, воду попила з піпетки. В ветеринарній аптеці купив вітамінний розчин, але розчинив вдвічі більшу дозу, ніж передбачено інструкцією. Протягом першого дня цієї води вона випила чотири піпетки. На наступний й день (або вночі) у неї почалась діарея. Дав рисовий відвар і заодно рисову кашу, декілька зерен якої вона з'їла. Далі набрав їй в одну неглибоку посудину води з вітамінним розчином, в другу рисової каші і в третю - зерновий корм і пішов на роботу.

Прийшовши з роботи побачив, що самка стала краще себе почувати - принаймні впевнено стояла на лапках, але була повністю в кормі та фекаліях. Після того, як я акуратно відмив їй пузо в розчині ромашки, я помістив її в переноску і дав лише зерно і воду. В цей день вона ще не сіла на палку, але принаймні декілька разів спробувала поїсти.

Наступного ранку вона активно намагалася сісти на палку, але постійно падала. Забрав палку і дав терту моркву, зерно і воду, але без вітамінів. Діарея припинилася, хоча послід ще був водянистий. На другий день раціон був подібний, але замість моркви знову дав рис, правда його вона не захотіла їсти.

Через день поставив палку, на яку вона після декількох спроб залізла.

Воду з вітамінами давав раз в три дні. Поступово в раціон добавив мякий корм. Діарея припинилася і я думаю, що її причиною була велика кількість випитої води протягом першого дня.

Відселив самку в приміщення, де не чути самців. обмежив світловий день до шести годин.

Зараз її самопочуття набагато краще. Знову проявляється здорова активність.

На мою думку, в неї було банальне виснаження організму, проте мені цікаво, що Ви думаєте стосовно її хвороби.
Вернуться к началу Перейти вниз
Юрий
Admin
Юрий


Сообщения : 61
Дата регистрации : 2013-02-02
Возраст : 55
Откуда : Харьков

Самка несе яйця без самця Empty
СообщениеТема: Re: Самка несе яйця без самця   Самка несе яйця без самця Icon_minitimeЧт 16 Янв 2014 - 10:20

Ярослав, очень трудно что либо предполагать в этом случае. главное что птице уже лучше. теперь её нужно восстановить окончательно и не пускать в разведение.
Вернуться к началу Перейти вниз
http://canaries-kh.com
 
Самка несе яйця без самця
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Самка собі висмикує пір'я
» Самец и самка дерутся
» Самка выседела птинцов и подавила их.
» Самка выседела птинцов и подавила их.

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
 :: Разведение-
Перейти: